Gawronex - Torebeczki Torebki Torby
Kim Jesteśmy?
Gawronex to sklepy, które powstały z myślą o kobietach, które cenią niebanalne dodatki o oryginalnym wzornictwie, ciekawej formie i wysokiej jakości wykończenia. Śledzą trendy i wiedzą co w modzie piszczy.

A dokładniej?
Jesteśmy firmą zajmującą się działalnością handlową, oferującą hurt i detal galanterii skórzanej i skóropodobnej. Mamy wielki wybór torebeczek, torebek, toreb i plecaków. Ponadto, jesteśmy bezpośrednim importerem aktówek męskich, wózków zakupowych i walizek z Włoch, Francji i Chin. Dzięki wieloletnim kontaktom międzynarodowym oraz na bieżąco śledzonym trendom światowym, posiadamy najnowsze modele wykonane z najmodniejszych w danym sezonie materiałów i kolorów.

Co gwarantujemy?
W naszej hurtowni znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, a współpracując z nami będą Państwo miło i fachowo obsłużeni. Gwarantujemy rzetelność, solidność i terminowość w realizacji zamówień, a także elastyczność w dostosowaniu naszej oferty do indywidualnych potrzeb. Nasze regularne dostawy pozwolą Państwu na duży wybór wśród naszych produktów. Stali klienci mogą liczyć na rabaty.

Co nas charakteryzuje?
Bogata oferta, cotygodniowe dostawy, doświadczenie w branży, gwarancja niskich cen, profesjonalny zespół, miła obsługa.